post@elektropartner.net 95 70 21 00 Man - fre 8 - 16

Arve Severinsen
 Rådgivende elektroingenør, autorisert installatør

Mob: 957 02 100
E-post: arve@elektropartner.net

Stig Roar Mortensen
Elektromontør- El-kontroll bolig, næring og landbruk

Mob: 950 20 790
E-post: stig@elektropartner.net

Espen Semb
Saksbehandler – Elektromontør

Mob: 941 47 104
E-post: espen.semb@elektropartner.net

Erlend Saltvig
Elektromontør

Mob: 909 51 301
erlend@elektropartner.net

Daniel Fehn Jensen
Lærling

Mob: 953 32 101
E-post: daniel@elektropartner.net

Sindre Aakre
Lærling

Mob: 994 01 793
E-post: sindre@elektropartner.net

Kenneth Thoresen
Elektromontør

Mob: 404 60 509
E-post: kenneth@elektropartner.net

Camilla Severinsen
Renhold

ELEKTRO partner Skien AS

Bataljonveien 13A 3734 Skien Telefon: 95 70 21 00 E-post: post@elektropartner.net